Fundacja
Wizyty studyjne

Sprawdź co oferujemy

Przejdź do oferty
Fundacja
Spływy kajakowe i kemping

Z nami nie będziesz się nudzić!

Przejdź do oferty
Fundacja
Rozwój lokalny i regionalny

Spędzaj czas aktywnie poznając nowe miejsca i ludzi!

Prev - Next
Wypoczynek na Lubelszczyźnie

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek na kempingu „Zielona Dolina” w Kośminie nad Wieprzem w północno-zachodniej Lubelszczyźnie. Kemping „Zielona Dolina” znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wieprz, w jej malowniczym zakolu. Obok niego działa przystań z pomostem dla kajakarzy oraz wypożyczalnia kajaków i kijków do nordic-walking.

przejdź do strony

Partnerzy

 

 

Wizyta studyjna 31.03 - 01.04.2016 r. - ZAKOŃCZONE

Uprzejmie zapraszamy na dwudniowe szkolenie połączone z wizytami w mikroprzedsiębiorstwach pn. „Od pasji do biznesu – czyli praktyczne przykłady legalnych inicjatyw gospodarczych na obszarach wiejskich opartych na produktach lokalnych i tradycyjnych”, które odbędzie się w dniach 31.03 – 01.04.2016 r. (czwartek-piątek) na obszarze działania Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” (Lubelszczyzna).

Nic bardziej nie inspiruje do podjęcia działalności gospodarczej niż udane przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że to szkolenie będzie taką inspiracją dla LGD jako podmiotów odpowiedzialnych za wdrażanie LSR oraz mieszkańców obszarów wiejskich, którzy chcą zarabiać na produktach lokalnych i tradycyjnych oraz na sprzedaży zdrowej żywności.

 

Szczegółowy program szkolenia (do pobrania).

Zgłoszenia przyjmujemy na karcie uczestnictwa (do pobrania).

 

Relacja z wizyty.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij