Fundacja
Wizyty studyjne

Sprawdź co oferujemy

Przejdź do oferty
Fundacja
Spływy kajakowe i kemping

Z nami nie będziesz się nudzić!

Przejdź do oferty
Fundacja
Rozwój lokalny i regionalny

Spędzaj czas aktywnie poznając nowe miejsca i ludzi!

Prev - Next
Wypoczynek na Lubelszczyźnie

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek na kempingu „Zielona Dolina” w Kośminie nad Wieprzem w północno-zachodniej Lubelszczyźnie. Kemping „Zielona Dolina” znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wieprz, w jej malowniczym zakolu. Obok niego działa przystań z pomostem dla kajakarzy oraz wypożyczalnia kajaków i kijków do nordic-walking.

przejdź do strony

Partnerzy

 

 

Głosowanie na najlepszy produkt turystyczny Województwa Lubelskiego

Zapraszamy do głosowania na "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego". Głosować możecie tylko do 1 października !!!

Organizatorem konkursu jest Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna, która w tym roku realizuje XV edycję konkursu.Celem konkursu jest wyłonienie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turystów produktów turystycznych. Produkty mogły być zgłaszane w pięciu kategoriach: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak, obszar.

Zgłosiliśmy również swój produkt turystyczny - "Spływy kajakowe na rzece Wieprz od Jeziorzan do Dęblina". Zachęcamy do głosowania na facebooku na nasz produkt turystyczny.

Głosować możecie tutaj.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij