Fundacja
Wizyty studyjne

Sprawdź co oferujemy

Przejdź do oferty
Fundacja
Spływy kajakowe i kemping

Z nami nie będziesz się nudzić!

Przejdź do oferty
Fundacja
Rozwój lokalny i regionalny

Spędzaj czas aktywnie poznając nowe miejsca i ludzi!

Prev - Next
Wypoczynek na Lubelszczyźnie

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek na kempingu „Zielona Dolina” w Kośminie nad Wieprzem w północno-zachodniej Lubelszczyźnie. Kemping „Zielona Dolina” znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wieprz, w jej malowniczym zakolu. Obok niego działa przystań z pomostem dla kajakarzy oraz wypożyczalnia kajaków i kijków do nordic-walking.

przejdź do strony

Partnerzy

 

 

Aktualności - Fundacja PTL

Podwieczorek na trawie w stylu retro

2019-06-15

Podwieczorek na trawie w stylu retro

Zapraszamy na „ Podwieczorek na trawie w stylu RETRO – lata 20-te lata 30-te  XX wieku”, który odbędzie się w dniu 20 lipca 2019 roku w Kośminie nad Wieprzem (gmina Żyrzyn). Do zobaczenia !!! 

Więcej
„ Podwieczorek na trawie w stylu RETRO – lata 20-te lata 30-te XX wieku”

2018-07-06

Serdecznie zapraszamy na „ Podwieczorek na trawie w stylu RETRO – lata 20-te lata 30-te  XX wieku”, który odbędzie się w dniu 21 lipca 2018 roku w Kośminie nad Wieprzem (gmina Żyrzyn). Impreza stylizowana jest na dawne polskie pikniki na łonie natury. To już niedługo! 

Więcej
Głosowanie na najlepszy produkt turystyczny Województwa Lubelskiego

2017-09-21

Zapraszamy do głosowania na "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Lubelskiego". Głosować możecie tylko do 1 października !!!

Więcej
Polska Zobacz Więcej - III edycja

2017-09-20

Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na zakończenie sezonu kajakowego. Akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" rusza już 6-8 pażdziernika.

Więcej
Wizyta studyjna 13-15.09.2017r.

2017-09-18

W dniach 13 - 15 września 2017r. odwiedziła nas 43-osobowa grupa z LGD Wrota Wielkopolski. Celem wyjazdu była aktywizacja lokalnych liderów poprzez wspólne poznawanie dobrych praktyk, oraz pobudzenie zaangażowania społeczności lokalnej w rozwój obszaru objętego LSR i budowanie kapitału społecznego na obszarze powiatu kępińskiego.

Więcej
Zapraszamy na paradę kajakową i piknik w Kośminie nad Wieprzem

2017-08-21

Kemping "Zielona Dolina" serdecznie zaprasza na imprezę plenerową pn. „Parada kajakowa i piknik w Kośminie nad Wieprzem”, która odbędzie się 10 września br.

Więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij